Новообрані депутати Закарпатської обласної ради склали присягу на урочистому засіданні першої сесії

Сьогодні, 7 грудня, розпочавши перше пленарне засідання першої сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання,голова обласної виборчої комісії Юрій Фекете запросив новообраних депутатів прийняти Присягу депутата обласної ради.

Честь зачитати текст Присяги випала депутатці Єві Якушевій, яка, тримаючи руку на Конституції України, виголосила, що,усвідомлюючи високу відповідальність, урочисто присягає вірно служити Українському народові, неухильно дотримуватися Конституції та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої обов’язки та захищати інтереси територіальних громадкраю. Інші – вголос повторили за нею.

Відтак, керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець зачитав прізвища новообраних депутатів і кожному урочистобуло вручено Тимчасове посвідчення депутата облради VIII скликання та відповідний значок.
На завершення Юрій Фекете подякував депутатському корпусу облради VІІ скликання, 24 депутати якого знову обрано до нової ради; ще 7 – були депутатами обласної ради у попередніх скликаннях. Окремо подякував голові обласної ради VІІ скликання Михайлу Рівісу. Адже за цю каденцію обласній раді вдалось зробити багато позитивного для нашого краю, для розвитку місцевого самоврядування.

«Громада краю сподівається, що кращі здобутки і досягнення депутатський корпус нового скликання збереже і примножить», – мовив Юрій Юрійович.

Пресслужба облради