25 Февраль 2021

Нині в облраді засідала комісія з питань охорони здоров’я

Вторник, 22 Ноябрь 2016, 18:21

Обласні обранці розпочали вивчати матеріали другого пленарного засідання п’ятої сесії облради, которая будет проходить 7 Декабрь — в День Местное самоуправление.

Так, во вторник, 22 Ноябрь, відбулося засідання постійної комісії облради з питань охорони здоров’я, яке провів заступник голови комісії Василь Скрип.

Найперше комісія розглянула профільні питання, з яких інформувала в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяна Міцьо. В частности,, про Обласну програму боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2022 года, про Програму протидії захворюванню на туберкульоз в області на 2017 – 2022 годы, про Регіональну програму протиепідемічних заходів та боротьби з інфекційними хворобами в області на 2017-2021 годы. Як наголосила Тетяна Василівна, усі три програми соціально значимі і за кожною – здоров’я і життя наших краян. Адже йдеться про закупівлю вакцин, діагностику та лікування хворих, поліпшення матеріально-технічного забезпечення спеціалізованих закладів тощо.

Члени комісії одноголосно підтримали усі три програми. Та предметно проаналізували проекти рішень з фінансових, майнових та земельних питань, социальная защита населения, а також про затвердження Меморандуму про співпрацю між Закарпатською, Івано-Франківською та Полтавською обласними радами та про звернення до вищих органів державної влади тощо.

В ходе обсуждения, що відбувалися під час роботи комісії, депутати висловили низку слушних пропозицій та доповнень до пропонованих матеріалів і проектів рішень, які однозначно будуть узагальнені та запропоновані до розгляду президії обласної ради.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх