14 грудня 2019

Обговорено організаційні питання з підготовки ділових перемовин керівництва Закарпаття з представниками Верховної Ради Автономної Республіки Аджарія

вівторок, 26 листопада 2019, 11:50

В обласній раді відбулася робоча нарада з участю заступника голови ОДА Ігора Шинкарюка та заступника керуючого справами виконавчого апарату облради Євгенії Кибзи.

Участь у нараді також взяли: начальник  управління з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних та регіональних зв’язків виконавчого апарату облради Василь Маковський,  його заступник – Анатолій Гринь і радник ‒ Андрій Товт,начальник управління  фінансового та адміністративно-господарського забезпечення виконавчого апарату облради  Андрея Голіцина-Сенгетовська,  а також керівники окремих управлінь ОДА.

У порядку денному ‒ питання організації проведення зустрічі та ділових перемовин керівництва Закарпатської області із представниками Верховної Ради Автономної Республіки Аджарія, які прибули  у наш край.

Мета приїзду – налагодження взаємовигідних відносин, співпраці та партнерства між регіонами у соціальній та економічній сферах.

У ході обговорення питання порядку денного напрацьовано конкретні рекомендації, які будуть направлені відповідним виконавцям і використані в подальшій підготовчій роботі.

Виконавчий апарат облради