Обласна рада VIII скликання утворила 10 постійних комісій і затвердила їх персональний склад

У ході  роботи першої сесії обласної ради VІІІ скликання депутати прийняли рішення  про утворення 10 постійних комісій, що є органами ради та обираються на строк її повноважень.

Зокрема, постійна комісія обласної ради з питань бюджету; постійна комісія обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій; постійна комісія обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації; постійна комісія обласної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою; постійна комісія обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів; постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров’я; постійна комісія обласної ради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення; постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики; постійна комісія обласної ради з питань законності, правопорядку та регламенту; постійна комісія обласної ради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації.

Також затверджено їх персональний склад. Рішення №24 від 09.12.2020 Про постійні комісії Закарпатської обласної ради VІІІ скликання