Обласна рада затвердила вступ Закарпаття у Асамблею європейських регіонів

Нагадаємо, що ще наприкінці березня виконавча рада Асамблеї європейських регіонів одноголосно ухвалила рішення про надання Закарпаттю статусу повноправного члена ради АЄР.
Відповідну заявку обласна адміністрація подала за підтримки голови уряду землі Бургенланд в Австрії Ганса Петера Доскоціла.
Сьогодні депутати облради більшістю голосів підтримали проект рішення «Про вступ Закарпатської області до асамблеї Європейських регіонів» та визначили представником у цьому органі Віктора Микиту.
За словами останнього, членство в раді Асамблеї європейських регіонів дозволить широко комунікувати й посилювати співробітництво з регіонами всієї Європи, знаходити точки дотику й співпраці в економічних проєктах та брати участь у всіх фокус-групах. Зокрема, пріоритетними є підтримка нашої країни, відновлювальна енергетика, сталий туризм тощо. На сьогодні повноправними членами ради АЄР є лише чотири області України.