09 Март 2021

Среда, 20 Январь 2021

ЛИВЧ
Мирослава Михайловна

Родился 10 Сентябрь 1981 року у селі Тибава Свалявського району. В 2001 році закінчила Український державний університет харчових технологій за спеціальністю «Економіка підприємства», кваліфікація – спеціаліст з економіки і права; в 2018 році – ДВНЗ «Ужгородський національний університет» за спеціальністю «Право»; в 2019 – Національну Академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», кваліфікація – магістр.

Трудову діяльність розпочала у 1999 році бухгалтером у колективному сільськогосподарському підприємстві с. Tibava Rheinischer район, згодом очолила ТОВ «Тибава».

С 2006 от 2015 роки – приватний підприємець.

Була членом виконкому Тибавської сільської ради.

Ливч М. M. у VIІ скликанні (2015 – 2020) очолювала Свалявську районну раду.

Обрана депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”. Член фракції Закарпатської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Заступник голови постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку та регламенту.

С января 2021 года — керуюча справами обласної ради.

Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх