16 Ян 2021

• Баннеры

Биографические данные

Пятница, 15 Январь 2021

Родился 8 Ноябрь 1982 в. Береговой.

В 2005 році закінчив Закарпатський державний університет за спеціальністю «міжнародні відносини», отримав кваліфікацію бакалавра з міжнародних відносин. В 2006 році у цьому ж університеті закінчив навчання за спеціальністю «країнознавство», здобув кваліфікацію магістра країнознавства, перекладача з іноземної мови. В 2014 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «державне управління» , здобув кваліфікацію магістра з державного управління. Кандидат політичних наук.

Он начал работать 2006 році на підприємствах приватного сектору.

С 2007 год до 2010 рік працював на посадах помічника міського голови м.Берегова, начальника управління комунального майна м. Берегова Берегівської міської ради.

С 2010 от 2013 роки працював на посаді начальника відділу національностей та релігій Закарпатської обласної державної адміністрації.

С 2013 от 2016 працював на посадах директора, заступника директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації.

С января 2016 року обіймає посаду керуючого справами виконавчого апарату Закарпатської обласної ради.

С января 2021 года — заступник керівника виконавчого апарату – керуючий справами виконавчого апарату.

Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх