01 Март 2021

Биографические данные

Понедельник, 14 Декабрь 2020

Шекета Андрей Андреевич родился 4 мая 1983 год в секундах. Майдан Міжгірського району. Закінчив факультет психології та мистецтвознавства Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету за спеціальністю «Психологія», а також історичний факультет УжНУ, отримавши кваліфікацію магістра історії. Навчався в Міжнародній академії для керівників ім. Теодора Хойса, m. Гуммерсбах, Германия.

Після завершення навчання у вишах, працював помічником-консультантом народного депутата України.

С 2008 от 2011 р. р.. – заступник директора ПП «Транспортні логістичні системи».

Після Революції гідності в 2014 год — голова Міжгірської райдержадміністрації.

Після звільнення з держслужби працював у галузі відновлювальної енергетики. Во-первых, — директором ТОВ «Біотехнік Енергія», що займається генерацією теплової енергії з відходів деревини, а потім стає співзасновником ТОВ «Еко Вольт», де працює заступником директора та за сумісництвом – директором ТОВ «МАК ЕНЕРДЖІ». Обидві компанії успішно працюють в галузі сонячної енергетики.

Обирався депутатом обласної ради V і VIІ скликань. Опікувався питаннями: образование и наука, Молодежная политика, бюджет, охраны окружающей среды, использование природных ресурсов; контролю за виконанням комплексних програм охорони природи, природной среды; раціонального використання природних ресурсів на території області.

Активно участвуют в социально политической деятельности.  Є одним із засновників Закарпатської, и затем — Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив». Був обраний головою Ради Старійшин.

У період із 2007 от 2012 годы — керівник виконавчого секретаріату ВМГО «Батьківщина молода».

С 2006 года — тренер із політичної освіти в різних освітніх проектах. В частности,,  тренер Міжнародного республіканського інституту (США), засновник і тренер проекту Центру політичних студій та аналітики «Ейдос»Вища політична школа, що проводиться за підтримки фонду Конрада Аденауера (Германия). Засновник і член правління ГО «Інститут Центральноєвропейської Стратегії».

7 Декабрь 2020 року обраний першим заступником голови обласної ради VIІІ скликання.


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх