19 січня 2022

з питань регіонального розвитку, комунального майна та приватизації

Вівторок, 28 грудня 2021
Прізвище, ім’я, по батькові Посада у комісії     Партія

РУСИН

Віктор Павлович

Голова комісії    ЗАКАРПАТСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

СТАНКО

Петро Іванович

Заступник голови комісії    Закарпатська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ»

ЛИВЧ

Мирослава Михайлівна

Секретар комісії    Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”

ПЕТРОВ
Олексій Геннадійович

Член комісії    Закарпатська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

МАЦЕПУРА

Ірина Олександрівна

Член комісії    Закарпатська територіальна організація Політичної партії “Європейська Солідарність”

ТЕМНОХУДОВА
Зоя Володимирівна

Член комісії    ЗАКАРПАТСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

БОРТО

Йосип Йосипович

Член комісії Закарпатська обласна організація “КМКС” Партії угорців України

Протоколи засідань постійної комісії комісії:

•

• Архів протоколів постійних комісій, які діяли в період з 09.12.2020 по 02.12.2021
    з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна, приватизації, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою;
    з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики;
    – з питань охорони здоров’я;

– з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення;
    – з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації;
    – з питань агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою.
  • Архів протоколів комісій VIІ скликання
  • Архів протоколів комісій VI скликання