Грамота Закарпатської обласної ради (далі – Грамота) є відзнакою і заохоченням працівників органів місцевого самоврядування, депутатів рад усіх рівнів, працівників органів виконавчої влади, різних галузей народного господарства, підприємств, установ, організацій, діячів культури, мистецтва, літератури, які своєю працею зробили вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток регіону, проявили високий професіоналізм та беруть активну участь у житті громадськості.

Висунення кандидатур для відзначення Грамотою здійснюється гласно, з ініціативи місцевих органів самоврядування та виконавчої влади, підприємств (об′єднань) та інших господарських структур, громадських організацій, трудових колективів, керівників правоохоронних органів, військових частин.

Грамотою вносять до обласної ради керівники районних рад, міські голови (міст обласного значення), голови райдержадміністрацій, командування військових частин, підрозділів МВС України, СБУ, прикордонних військ та МНС України. При цьому структури районного, міського рівня (міст обласного значення) вносять свої пропозиції тільки до відповідних  районних, міських рад, які розглядають їх і, в разі підтримки, звертаються з відповідним поданням до обласної ради.

Грамотою подаються до обласної ради не пізніше як за 7 днів до дня вручення нагороди. В поданні вказується, за які конкретні досягнення нагороджується представлена особа, яку участь бере у місцевому самоврядуванні. До подання про відзначення Почесною грамотою, Грамотою додаються відомості про конкретні виробничі, наукові та інші досягнення, за які особа представляється до відзначення та біографічна довідка, підписана керівником відповідної організації.

Особам, нагородженим Грамотою з нагоди ювілейних дат може вручатися цінний подарунок (вартістю до 200 грн.), про що зазначається у розпорядженні про нагородження.

При нагородженні Грамотою обласної ради з нагоди ювілею вручається букет квітів вартістю до 100  грн.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


**