30 березня 2020
 • Вітання


  Шановні закарпатці!

  Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  Детальніше »
 • Анонси

  • Понеділок, 30.03.2020

   Засідання регіонального штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Закарпатської області.

   Нарада щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусу COVID-19    на території Закарпатської області.

   Координація дій місцевих державних органів з роботою обласного оперативного штабу тимчасової протиепідемічної комісії при ОДА для протидії поширенню COVID-19.

   Нарада щодо оплати споживачами житлово-комунальних послуг та утримання територій населених пунктів в умовах карантину

  • Вівторок, 31.03.2020
  • Середа, 01.04.2020
  • Четвер, 02.04.2020
  • П’ятниця, 03.04.2020
  • Субота, 04.04.2020
  • Неділя, 05.04.2020
 • Фотогалерея

 • Банери

Грамота обласної ради

субота, 14 лютого 2015

Грамота Закарпатської обласної ради (далі – Грамота) є відзнакою і заохоченням працівників органів місцевого самоврядування, депутатів рад усіх рівнів, працівників органів виконавчої влади, різних галузей народного господарства, підприємств, установ, організацій, діячів культури, мистецтва, літератури, які своєю працею зробили вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток регіону, проявили високий професіоналізм та беруть активну участь у житті громадськості.

Висунення кандидатур для відзначення Грамотою здійснюється гласно, з ініціативи місцевих органів самоврядування та виконавчої влади, підприємств (об′єднань) та інших господарських структур, громадських організацій, трудових колективів, керівників правоохоронних органів, військових частин.

Грамотою вносять до обласної ради керівники районних рад, міські голови (міст обласного значення), голови райдержадміністрацій, командування військових частин, підрозділів МВС України, СБУ, прикордонних військ та МНС України. При цьому структури районного, міського рівня (міст обласного значення) вносять свої пропозиції тільки до відповідних  районних, міських рад, які розглядають їх і, в разі підтримки, звертаються з відповідним поданням до обласної ради.

Грамотою подаються до обласної ради не пізніше як за 7 днів до дня вручення нагороди. В поданні вказується, за які конкретні досягнення нагороджується представлена особа, яку участь бере у місцевому самоврядуванні. До подання про відзначення Почесною грамотою, Грамотою додаються відомості про конкретні виробничі, наукові та інші досягнення, за які особа представляється до відзначення та біографічна довідка, підписана керівником відповідної організації.

Особам, нагородженим Грамотою з нагоди ювілейних дат може вручатися цінний подарунок (вартістю до 200 грн.), про що зазначається у розпорядженні про нагородження.

При нагородженні Грамотою обласної ради з нагоди ювілею вручається букет квітів вартістю до 100  грн.


Обговорення(0)


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору