Обласні депутати відвідали Мукачівський дитячий будинок-інтернат

Сьогодні, 5 вересня, заступник голови обласної ради Василь Дем’янчук та керуюча справами облради, депутатка ради Мирослава Ливч із робочим візитом відвідали комунальну установу «Мукачівський дитячий будинок – інтернат» Закарпатської обласної ради.

Керівник закладу Василь Маркулін провів ознайомчу екскурсію територією, показав приміщення інтернату: навчальні класи, спальні, столову, ігрові кімнати та кімнати для відпочинку.

Зараз у закладі, окрім закарпатських діток, перебуває 22 дітей-переселенців, яких евакуювали із Дружківського дитячого будинку-інтернату.

Василь Дем’янчук зауважує, що “дитячий будинок-інтернат забезпечений у достатній кількості ліками, харчування відповідає нормам, тут облаштовано приміщення, яке використовуватиметься при сигналі «повітряна тривога». “Обласна рада, як власник закладу, всіляко сприяє у вирішенні проблемних питань розвитку комунальних установ та здійснює контроль за їх діяльністю” – додав заступник голови облради.

«Інтернат знаходиться у належному стані. Добре видно, що його керівник разом із колективом – фахівці своєї справи, і роблять усе можливе, щоб усі дітки тут відчували себе комфортно та у безпеці. Приємно вражені тим, що юні закарпатські дітки дружно прийняли гостей краю та допомагають їм освоюватися на новому “місці”. Крім того, позитивним є й те, що тут своїми силами працівники, яким радо допомагає і малеча, готують різну консервацію на зиму», – прокоментувала візит Мирослава Ливч.
Довідково:

«Мукачівський дитячий будинок – інтернат» Закарпатської обласної ради є комунальною стаціонарною соціально-медичною комунальною установою для тимчасового (до шести місяців) або постійного (понад шість місяців) перебування або проживання дітей з інвалідністю віком від 4 до 18 років та осіб з інвалідністю віком до 35 років з порушенням фізичного, інтелектуального розвитку та психічними розладами.

Пресслужба Закарпатської обласної ради