08 травня 2021

Обласні обранці ініціюють відновити Виноградівський райавтодор

Вівторок, 25 вересня 2018, 15:22

Оскільки рішення про реорганізацію філії прийняте без урахування перспективи розвитку дорожнього будівництва у Закарпатті.

У ході другого пленарного засідання 12-ї сесії облради депутати розглянуть  проект рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо сприяння відновленню діяльності філії «Виноградівський райавтодор» ДП «Закарпатський облавтодор», що адресується ПАТ «Державна акціонерна компанія  «Автомобільні дороги України».

У документі сказано, що у результаті прийняття  рішення про реорганізацію підприємств системи «Укравтодор» 01.01.2015 року філія «Виноградівський райавтодор» дочірнього підприємства «Закарпатський облавтодор» перетворений у Дорожньо-ремонтний пункт філії «Іршавський райавтодор».  Кількість працівників була скорочена із 35 до 25 осіб, тоді як техніка та об’єми робіт залишилися за Виноградівським ДРП.

Статистичні дані свідчать, що Виноградівський дорожньо-ремонтний пункт філії «Іршавський райавтодор» забезпечує обслуговування   автомобільних доріг загальною протяжністю 275,7 км, в тому числі: доріг державного значення –78,6 км та доріг місцевого значення – 197,1 км. При цьому обсяги робіт мають тенденцію до постійного зростання, яке є наслідком збільшення кількості та обсягів перевезень, в тому числі потоку великогабаритного та іншого транспорту і, відповідно, погіршення стану доріг.

«Вважаємо, що і на той час, і, особливо зараз, коли об’єми робіт з обслуговування доріг зростають, рішення про реорганізацію є необґрунтованим та поспішним,  оскільки було прийняте без урахування перспективи розвитку дорожнього будівництва та без попереднього розгляду і узгодження із органом місцевого самоврядування», – наголошується у проекті звернення та зазначається, що відповідно до пункту 4.9 Статуту Публічного акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», затвердженого наказом Державного агентства автомобільних доріг України від 10.11.2017 № 385, Компанія має право утворювати, реорганізовувати та ліквідовувати у встановленому законом порядку філії, представництва та інші відокремлені структурні підрозділи та дочірні підприємства. Рішення про утворення, реорганізацію та ліквідацію філій, представництв та інших відокремлених структурних підрозділів та дочірніх підприємств приймається Вищим органом (Загальні збори компанії відповідно до пункту 10.1 Статуту).

«У зв’язку із вищенаведеним, зважаючи на вкрай зношений стан доріг та особливість географічного розташування Виноградівського району (межує з двома країнами ЄС), враховуючи звернення депутатів Виноградівської районної ради сьомого скликання, просимо відновити діяльність філії  «Виноградівський райавтодор» дочірнього підприємства «Закарпатський облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», – йдеться в документі.

Прес-служба Закарпатської облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору