16 квітня 2021

Обласні обранці переймаються станом сільських доріг та водозахисними дамбами

Понеділок, 12 грудня 2016, 12:09

У ході другого пленарного засідання п’ятої сесії облради сьомого скликання обласні обранці  підтримати колективний депутатський запит  своїх колег від фракції «Батьківщина» – вжити заходів із укріплення водозахисної дамби річки Теребля у смт Буштино Тячівського району.

«На усні звернення громадян, і акт обстеження лівобережної дамби ріки Теребля комісією Буштинської селищної ради наслідків осінньої повені, просимо негайно вжити заходів на попередження від повного руйнування водозахисної дамби річки Теребля і виникнення можливої надзвичайної ситуації техногенного та  природного характеру, що спровокує підтоплення лівосторонньої частини земель і   будівель мешканців Буштина. Наголошуємо на неприпустимості зволікання із вирішенням цієї проблеми, наслідки весняної повені можуть бути катастрофічними», – йдеться у запиті депутатів.

В іншому запиті, поданому Федором Ісайовичем, йдеться про те, до депутата звернулися жителі с.Черна в особі голови сільради про виділення коштів з обласного бюджету для капітального ремонту доріг на вул.Миру (0,790 км) та на вул. Садова (0,600 км). Ці дороги, йдеться в документі, перебувають в жахливому стані, асфальтне покриття зносилося і на поверхні утворилися численні ями та вибоїни. Проектно-кошторисна документація є: по вул. Миру на суму 1 450 000 грн,  по вул. Садова на суму 1 440 000. То ж депутат просить  виділити кошти на капремонт цих доріг у сумі 2 890 000 з обласного бюджету, оскільки в місцевому таких коштів немає.

Депутатський корпус підтримав ці запити і направили їх на розгляд ОДА.

Прес-служба Закарпатської облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору