23 серпня 2019

Обласні обранці традиційно у своїх запитах порушують питання щодо вирішення проблем, які турбують краян

п`ятниця, 17 травня 2019, 14:06

У ході першого пленарного засідання 15-ї сесії облради депутати подали низку запитів щодо вирішення проблем, які турбують громади краю.

Так, Василь Скрип зазначив, що до нього, як до депутата облради, вкотре звернулися жителі сіл Березники та Керецьки Свалявського району щодо капітального ремонту автодороги обласного значення Свалява-Керецьки та автодороги місцевого значення Керецьки-Березники. За твердженням заявників, ці дороги в жахливому стані: суцільні вибоїни та ями. Ними їздити небезпечно. Тож депутат клопотав про невідкладний ремонт цих автодоріг.
Михайло Станко у своєму запиті підкреслив, що Лисичівською сільською радою Іршавського району в рамках «Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад» , яка реалізується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати‒Україна» було подано на конкурс проект «Історична водяна кузня Гамора» з бюджетом майже 319 тис грн, з яких 250 тис грн – грантові кошти, майже 69 тис грн – кошти сільради та партнера проекту Довжанського лісомисливського господарства. Проект став переможцем конкурсу з фінасуванням у сумі 144 тис грн. Тож депутат просить винайти можливість дофінансувати цей важливий проект у розмірі майже 106 тис грн, що дасть змогу в повному обсязі провести капітальний ремонт прилеглої території музею до проведення фестивалю «Гамора ‒2019».

Інгрід Туріс просила для потреб роботи в рамках чинного законодавства надати інформацію щодо фактичного складу конфесійної приналежності, а також національного складу закарпатців у розрізі міст і районів області станом на сьогодні.

Усі запити підтримані депутатами та скеровані у відповідні інстанції для розгляду і вирішення.

Прес-служба облради