20 вересня 2021

Обласні обранці визначились щодо загальних засад проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти обласної ради

Вівторок, 29 жовтня 2019, 13:14

У ході роботи пленарного засідання 16-ї сесії облради депутати ухвалили рішення «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Закарпатської обласної ради».

Це Положення визначає засади проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Закарпатської обласної ради, етапи, рішення про проведення конкурсу, яке приймає Закарпатська обласна рада (засновник) або департамент освіти і науки обласної державної адміністрації (уповноважений орган), а також оголошення про конкурс, конкурсну комісію та перелік документів для участі в конкурсі.

Наголошується, що засновник або уповноважений орган зобов’язаний організувати та забезпечити ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування не пізніше 5 робочих днів до початку проведення конкурсного відбору.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за його результатами щодо перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, професійних компетентностей, публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти тощо.

Конкурсна комісія упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору визначає переможця конкурсу або визнає конкурс таким, що не відбувся, та оприлюднює результати конкурсу на веб-сайті уповноваженого органу. Протягом трьох робочих днів з дня визначення переможця конкурсу на підставі рішення конкурсної комісії уповноважений орган призначає переможця конкурсу строком на шість років (строком на два роки – для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше) та укладає з ним строковий трудовий договір (контракт).

Виконавчий апарат облради