26 Февраль 2021

Обласний конкурс «10 цінностей Закарпаття туристичного»

Четверг, 3 Март 2016, 10:03

Закарпатська обласна рада та КП «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» спільно з Управлінням туризму та курортів Закарпатської облдержадміністрації та туристично-інформаційним центром «Турінформ Закарпаття» ініціюють проведення обласного конкурсу «10 цінностей Закарпаття туристичного».

Конкурс проводиться в трьох номінаціях:

  • Природна цінність;
  • Архітектурна цінність;
  • Культурна цінність.

Обласний конкурс «10 цінностей Закарпаття туристичного” проводиться з метою виявлення та популяризації унікальних і найбільш значущих історичних, природних, культурные, архітектурних об’єктів, розташованих на території Закарпатської області, їх популяризації, а також розвитку культурно-пізнавального туризму в області.

У конкурсі можуть приймати участь районні державні адміністрації та районні ради, міськвиконкоми, органи місцевого самоврядування та сільські ради, громадські об’єднання, навчальні заклади, заклади культури, фізичні та юридичні особи незалежно від форми власності.

Форма заявки для участі у конкурсі розміщена для скачування на офіційних веб-сайтах організаторів конкурсу:

Конкурсні роботи подаються на розгляд на електронну скриньку: transcarpathiatour@gmail.com, або в друкованому вигляді, на електронних носіях за адресою: 88000, m. Ужгород, PL. Фолк, 4, Aula Magna. 240 в період з 1 Март 2016 год до 15 Апрель 2016 года.

Объекты, які стануть переможцями обласного конкурсу «10 цінностей Закарпаття туристичного”, включатимуться в туристичні та екскурсійні маршрути і друковані туристичні видання; їх зображення використовуються в оформленні рекламної та сувенірної продукції як окремих районів, так і області в цілому.

Щоб детально ознайомитись з умовами обласного конкурсу «10 цінностей Закарпаття туристичного», читайте Положення про конкурс.

Для помощи: Проект «Підтримка економіки Закарпатської області через розвиток і промоцію її туристичного потенціалу» (Грантова угода No 2014/343-149 От 24.07.2014 2011.) реалізується Закарпатською обласною радою у партнерстві з КП «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» та фінансується Європейським Союзом в рамках Програми підтримки політики регіонального розвитку в Україні.


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх