Облрада збільшить статутний капітал ужгородського аеропорту

Print Friendly, PDF & Email

Про це сьогодні йшлося на засіданні постійної комісії Закарпатської облради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

Комісія, зокрема погодила проект рішення про збільшення статутного капіталу комунального підприємства обласної ради «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 20 мільйонів. Кошти поступатимуть до підприємства через обласну військову адміністрацію у міру потреб та будуть спрямовані на завершення сертифікації летовища, виплату заробітної плати та поточні витрати підприємства.

Відтак перший заступник голови облради Андрій Шекета коротко ознайомив комісію з переліком питань, що виносяться на 7-му сесію облради.

У засіданні взяли участь голова комісії Євген Плавайко та члени комісії Олексій Іванчо, Іван Галамбіца, Йосип Фізеші, керуюча справами облради Мирослава Ливч та депутати Ярослав Шукаль й Іван Матрунич. У ході засідання заступником голови комісії обрано депутата Івана Дурана, а секретарем — Івана Галамбіцу.

Пресслужба Закарпатської обласної ради