Очільник облради зустрівся із службовцями Нацгвардії України

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 1 лютого, до  голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка із ознайомчим візитом завітали новопризначений Командир 3-го стрілецького батальйону військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України Богдан Стебницький та колишній командир підрозділу Нацгвардії Сергій Соловей.

Зміна керівництва відбулася у зв’язку із призначенням Сергія Вадимовича на посаду заступника командира полку військової частини 3008 Нацгвардії України, що на Вінниччині.

Очільник облради подякував пану Сергію  за сумлінну і відповідальну роботу,  привітав із призначенням на високу посаду та побажав успіхів у службово-бойовій діяльності. Вітання висловив і Богдану Стебницькому та запевнив у підтримці з боку депутатського корпусу облради.

У ході зустрічі обговорили питання взаємодії батальйону із владою області, йшлося про матеріально-технічне забезпечення військової частини, надання із боку обласної ради шефської допомоги військовим. 

Крім того, порушувалися питання забезпечення громадського порядку на території області нацгвардійцями спільно із службовцями управління Нацполіції в області. 

Окремо військовослужбовці обговорили з керівником обласної ради перспективи можливості розширення батальйону у м. Мукачеві. 

Пресслужба Закарпатської  облради