ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Закарпатський обласний центр громадського здоров’я» Закарпатської обласної ради

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 20.12.2019 № 1656 та згідно з рішенням конкурсної комісії від 02.09.20 повідомляємо про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Закарпатський обласний центр громадського здоров’я» Закарпатської обласної ради.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 02 вересня 2020 року о 11:00 київського часу у приміщенні Закарпатської обласної ради, за адресою: м. Ужгород, пл. Народна 4, V поверх.