19 лютого 2020

Оголошення тендеру на промоційний фільм про Закарпаття

вівторок, 21 липня 2015, 11:29

Комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку і транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» в рамках проекту «Підтримка економіки Закарпатської області через розвиток і промоцію її туристичного потенціалу» (Грантова угода №2014/343-149)  запрошує бажаючих взяти участь у конкурсі по створенню промоційних відео-роликів «Карпатський туристичний шлях» про туризм Закарпаття.

До участі запрошуються фізособи-підприємці на 3 групі оподаткування та юридичні особи, які не являються платниками ПДВ, і мають досвід створення промоційних відео.

Заявки приймаються в період з 16 липня до 17 серпня 2015 року.

Учасник тендеру повинен надіслати:

  1. Цінову пропозицію по створенню промоційних відео «Карпатський туристичний шлях» відповідно до вимог, вказаних в Технічному завданні;
  2. Конкурсний відео-ролик (до 1 хв.) на туристичну тематику, створений учасником тендеру. Мета: оцінити технічні характеристики запропонованого відео, креативність, ідею.  Право на використання наданого ролику залишатиметься за автором.
  3. Пакет документів:
  • копія свідоцтва платника єдиного податку;
  • виписка з держреєстру;
  • контактні дані та реквізити.

З переможцем тендеру буде укладено договір на створення промоційних відео-роликів «Карпатський туристичний шлях» відповідно до вимог, визначених у Технічному завданні, яке додається до оголошення.

Замовлення по виготовленню промоційних відео-роликів  «Карпатський туристичний шлях» мають має бути виконано  до 1 липня 2016 року, що буде визначено угодою, укладеною з переможцем даного тендеру.

Цінову пропозицію надавати у національній валюті України.

Переможцем тендеру стане учасник кращого, креативного, якісного  відео-ролику та цінової пропозиції по створенню промоційних відео відповідно до Технічного завдання.

Тендерні пропозиції приймаються в електронному вигляді за електронною адресою office@arr.com.ua з поміткою «Zakarpattya video».

Юридична адреса замовника: пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська область, 88000.

Поштова адреса: вул. Богомольця, 21, м.Ужгород, Закарпатська область, 88015.

Тел.: (+380-312)   42-99-94

www.arr.com.ua , www.carpathianroad.com

Facebook: “Ard Transcarpathia”


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору