Охорона здоров’я, тарифи КНП та фінансування програм: засідала бюджетна комісія обласної ради

Відбулося засідання постійної комісії Закарпатської обласної ради з питань бюджету під головуванням Михайла Рівіса та за участю голови облради Олексія Петрова, першого заступника голови ради Андрія Шекети, заступника голови облради Дениса Мана керуючої справами облради Мирослави Ливч, заступника голови комісії Василя Крулька, секретаря комісії Мирослава Білецького, членів комісії Михайла Лаби, Едгара Токаря, Мирослава Щербея, Олексія Іванча та депутатів облради Ольги Олексик і Наталії Штефуци.

Основну увагу учасники комісії приділили підготовці проєкту рішення ради про розподіл 21 млн 918 тис гривень  додаткового обсягу субвенцій з державного бюджету на підтримку закладів охорони здоров’я Закарпаття.

Як повідомив голова комісії, мова йде про використання цих коштів на закупівлю кисневих концентраторів для закладів медицини першої ланки. Порядок і принцип розподілу таких субвенцій здійснюватиметься згідно методології Міністерства охорони здоров’я України.

Присутні обговорили можливість використання коштів на 2021 рік по програмі розвитку транскордонного співробітництва Закарпатської області на 2021-2027 роки.

Члени комісії рекомендували на розгляд сесії також проєкт рішення про погодження тарифів на платні послуги КНП «Обласний дитячий туберкульозний санаторій «Човен», КНП «Обласний будинок дитини» та заслухали інформацію начальника Департаменту фінансів Закарпатської ОДА Петра Лазаря про використання коштів резервного фонду обласного бюджету. Як поінформував пан Лазар, станом на квітень 2021 року у фонді залишається близько 5 мільйонів гривень.

Детальніше про засідання — у прямій мові голови комісії Михайла Рівіса: