Олексій Петров привітав учасників «Берегівського ярмарку- 2021»

Print Friendly, PDF & Email

25 червня у м.Берегові стартував триденний фест «Берегівський ярмарок» – одна із найяскравіших туристичних родзинок краю.

На запрошення організаторів завітав на його офіційне відкриття голова облради Олексій Петров, який виголосив вітальну промову. Та щиро зізнався, що «цілий рік чекав того дня, коли люди зможуть зібратись, як раніше, до пандемії, що загнала цілі країни, народи, кожного з нас в карантинні умови» .

«Тож нехай цей день стане днем нашого одужання, днем подолання страшної хвороби. Радію, що наші краяни зможуть, як і колись, зустрічатись у людних місцях, разом святкувати, відпочивати, спілкуватися. Закарпаття повертається до свого звичного, традиційного життя, насиченого різноманітними фестивалями, урочистими подіями,заходами», – підкреслив О. Петров, побажавши всім присутнім міцного здоров’я, що сьогодні є надзвичайно актуальним,родинного щастя та всіляких гараздів життя.

Ярмаркувати приїхали представники різних громад і колективів краю. Їх частуватимуть смачною кухнею, розважатимуть концертною програмою. Заплановані також футбольні поєдинки між ФК «Берегвідейк» (Берегове) – ФК «Ардовець-Тесла» (Підвиноградів), що відбудуться на стадіоні «Дружба» у рамках чемпіонату району з футбол та багато, багато інших цікавих заходів.

Пресслужба облради