Олексій Петров привітав закарпатських школярів та учителів із Днем знань

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 1 вересня, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров та заступник керівника виконавчого апарату – керуючий справами виконавчого апарату Юрій Гузинець на запрошення керівництва Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради, відвідали свято Першого дзвоника, та привітав школярів, їхніх батьків, педагогічний колектив школи із Днем знань.

Урочистості розпочалися із виконання Державного Гімну України й підняття Державного Прапора. Директор школи Олена Іщенко, виступаючи перед учасниками насамперед, привітала із 30-ю річницею Незалежності України. Наголосила на здобутках учнів школи та анонсувала, що заклад готується стати науковим ліцеєм, побажала учням гарних успіхів у навчанні та творчих здобутків.

Голова облради, звертаючись до школярів, зазначив: «Дорогі учні, майбутні випускники, пам’ятайте: нашій державі, нашому краю потрібні ваші знання, уміння, мудрість і світлий розум. Будьте активними, навчайтеся, пізнавайте світ, прагніть внести свій вклад у розвиток суспільства, родини, громади. Повірте, це буде найкраща подяка вашим вчителям і батькам, всім, хто допомагає вам здобувати освіту!». Олексій Петров також процитував Президента України Володимира Зеленського до свята Незалежності: «Країна, яка прагне бути конкурентоспроможною, має визначити освіту та науку своїми стратегічними сферами…». «І це не просто слова, а вже виділені 55 млн грн цільової субвенції на потреби Нової української школи у Закарпатті. У тому числі й на придбання комп’ютерного й мультимедійного обладнання, меблів для початкових класів та інших засобів навчання», – підкреслив очільник облради.

Відтак, Олексій Петров виконав і приємну місію – вшанував учителів школи, які підготували учнів 200-бальників за результатами ЗНО. Так, Почесною грамотою обласної ради та цінним подарунком нагороджено вчителя математики Олену Лешко, а Грамотами облради – вчителя англійської мови Олесю Мельникову та вчителя фізики Іванну Томаш.

Також Олексій Геннадійович взяв участь в урочистій лінійці у новоствореному Перечинському ліцеї. Заклад відкрив двері для 637 школярів, також у початковій ланці навчатимуться 353 учні, у Ворочівській філії – 38. Вітаючи школярів та педагогічний колектив ліцею, який у цьому навчальному році став опорним закладом, Олексій Петров побажав їм бути дружньою шкільною родиною, де панує злагода, конструктивна комунікація між усім учасниками освітнього процесу, що, у результаті, обов’язково дасть добрі успіхи у навчанні.

Голова облради вручив відзнаки за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня знань і відкриття Перечинського ліцею. Грамотами обласної ради вшановано: заступника директора з навчально-виховної роботи Валерію Дорогович, вчителя історії Івана Мартона, колишнього директора Перечинської гімназії суспільно-гуманітарного напряму І-ІІ ступенів Жанну Опаленик. На думку голови обласної ради, відрадно і важливим є й те, що повсюдно у закладах освіти нині на першому уроці звучатиме тема про 30-річчя Незалежності України задля патріотичного виховання підростаючого покоління.

Пресслужба Закарпатської облради