25 вересня 2021

Олексій Петров узяв участь у вшануванні 82-ї річниці проголошення Карпатської України

Понеділок, 15 березня 2021, 12:59

Сьогодні, 15 березня, у Закарпатті відбулися урочисті заходи із нагоди вшанування 82-ї річниці проголошення Карпатської України, події, яка стала важливим етапом в історії українського державотворення та боротьби українців за незалежність у ХХ столітті. Зокрема, відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Президенту Карпатської України і Герою України Августину Волошину в Ужгороді, а також до Пам’ятного Хреста на Красному Полі, що поблизу м.Хуст.

Участь у заходах узяли: голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров, голова ОДА Анатолій Полосков, перший заступник голови ОДА Мирослав Білецький, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, заступник керівника виконавчого апарату – керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець та ін.