21 червня 2021

Олексій Петров відвідав бійців 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади та побував у зоні бойових дій

Четвер, 6 травня 2021, 16:09

Голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров з нагоди Дня піхотних військ України відвідав бійців 128-мої окремої гірсько-штурмової бригади, які несуть бойову службу на Донеччині.

Очільник обласної ради від імені усього депутатського корпусу привітав Закарпатський Легіон із Днем піхоти та Великоднем і побажав усім повернутися додому живими та здоровими.

Також Олексій Петров передав військовослужбовцям міношукачі останніх моделей, які раніше запитував командир бригади полковник Олег Гончарук.

Заодно голова облради з’їздив і на передову у село Широкине, де наразі чітко видно наслідки «братньої російської любові»: зруйновані будинки, перекреслені долі, відібране життя українських воїнів та мирного населення…

«З власного досвіду знаю, що таке війна і якою є ціна мирного неба. Тому відчуваю величезну відповідальність як за достойну службу наших героїв на передовій, так і за ту якість життя, яку ми маємо забезпечити їм та їхнім родинам вдома. Ці хлопці, як ніхто, заслуговують на всенародну підтримку,  як це було в перші місяці війни…», — підсумував побачене Олексій Петров.