Олексій Петров відзначив нагородами кращих поліцейських краю

Сьогодні, 26 серпня, голова Закарпатської облради Олексій Петров вручив відзнаки кращим службовцям Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції.

Участь у заході взяв заступник начальника УПП майор поліції Валерій Найман.

Вітаючи патрульних поліцейських, очільник облради подякував їм за сумлінне виконання своїх службових обов’язків, відданість справі, побажав міцного здоров’я та успіхів у щоденній праці задля безпеки краян.

Так, за вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення законності та правопорядку, захист інтересів суспільства і держави та з нагоди Дня Незалежності України Почесною грамотою обласної ради нагороджено старшого лейтенанта поліції, інспектора взводу№1 роти №3 (з обслуговування м. Мукачева) батальйону управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції Василя Татинця.

Подяки облради оголошено: капралу поліції, поліцейському взводу №1 роти №3 (з обслуговування м. Мукачева) батальйону Станіславу Легеті та лейтенанту поліції, інспектору №2 роти №4 (з обслуговування м. Мукачева) батальйону Наталії Гнаткович.

Пресслужба Закарпатської облради