Олексій Петров: «Воїни-афганці одні з перших підклали плече Україні на початку російської агресії…»

Голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров взяв участь у мітингу реквіємі з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ої річниці виведення військ з Афганістану.

• 32 роки тому багато наших співвітчизників зітхнули з полегшенням, — звернувся до воїнів-ветеранів Олексій Петров. — Хтось через те, що нарешті з Афганістану припинили прибувати цинкові домовини та поранені. А хтось — із радощів, що додому повернулися їхні чоловіки, сини та батьки. Саме воїни-афганці одними з перших підклали плече Україні, коли почалася російська агресія на Сході нашої держави. Своїми навичками, мужністю та дисципліною вони й нині продовжують буди прикладом патріотизму для майбутнього покоління…

Відтак за мужність, героїзм та самопожертву, виявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку, активну громадянську позицію, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Афганістану, голова Закарпатської обласної ради нагородивв почесними грамотами ради Василя Романця, члена правіління Іршавської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану та Василя Якобчука, члена правління Ужгородської міської організації спілки ветеранів Афганістану.

Окрім представників влади, вшанувати загиблих побратимів з різних куточків Закарпаття до  пам’ятника воїнам-афганцям в Ужгороді на Православній набережній прибуло близько 60 воїнів-ветеранів.