Олексій Петров вручив нагороди облради кращим патрульним поліцейським краю

Сьогодні, 9 липня, голова обласної ради Олексій Петров вручив відзнаки кращим службовцям Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції.

Участь у заході взяв начальник Управління Юрій Марценишин.

У вітальному слові очільник облради зазначив, що за останній час рівень безпеки в області збільшився, і довіра людей до працівників патрульної поліції – теж. «Спілкуючись із представниками територіальних громад та громадськістю, я усвідомив, що найменше питань виникає саме стосовно роботи патрульної поліції. Тому спасибі патрульним за таку старанну службу і відданість своїй справі», – наголосив Олексій Геннадійович.

Він відмітив професійний підхід до вирішення проблемних питань представниками усіх правоохоронних органів краю, висловив сподівання щодо подальшої активності саме з боку поліцейських, відмітив сумлінну роботу очільника Управління патрульної поліції Юрія Марценишина. Голова облради  запевнив про підтримку з боку обласної ради у питаннях взаємодії із правоохоронними органами та дотримання охорони громадського порядку у рамках ухвалених депутатами облради профільних програм, зокрема щодо сприяння діяльності Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції на 2021 рік.

Так, за вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення законності та правопорядку, захист інтересів суспільства і держави та з нагоди Дня Конституції України Грамотами обласної ради нагороджено: старшого лейтенанта поліції, інспектора взводу 1 роти 2 батальйону управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції Максима Чікало та лейтенанта поліції, інспектора взводу 1 роти 3 батальйону Тавіту Реплюк.

Подяку обласної ради оголошено: сержанту поліції, старшині роти ТОР Іллі Мунерову та сержанту поліції, т.в.о. заступника командира взводу 2 роти 1 батальйону Микиті Лебедєву.

Пресслужба облради