24 Ян 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Олексій Петров вручив відзнаки обласної ради ліквідаторам наслідків Чорнобильської аварії

Понедельник, 14 Декабрь 2020, 14:48

Теперь, 14 Декабрь, урочисті заходи з нагоди вшанування ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи відбулися у камінному залі ОДА, де голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров та голова ОДА Анатолій Полосков вручили відзнаки чорнобильцям краю.

Олексій Петров подякував ліквідаторам за проявлений героїзм, самовідданість та мужність при подоланні наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

«Сегодня, ось уже 34-й рік поспіль, ми вшановуємо пам’ять тих героїв, кто в 1986 році під час техногенної катастрофи всесвітнього масштабу, незважаючи на вік, професію та соціальний статус пішли однією командою рятували державу і світ. Серед них – близько двох тисяч закарпатців.

Аналізувати причини і наслідки цієї техногенної катастрофи, давати їм певну оцінку —  це справа фахових експертів, аналітиків, учених. Та додам, що ті героїчні вчинки, які були продемонстровані на той час учасниками ліквідації заслуговують на окрему пошану, подяку та постійне нагадування молодому поколінню про те, що перед якими небезпечними та ризикованими проблемами може постати країна та увесь світ.

Региональный Совет, органи місцевого самоврядування та виконавчі структури спільно докладатимемо максимум зусиль, аби підтримати вас та забезпечити комфортні умови для проживання.

Від імені усього депутатського корпусу щиро дякую кожному ліквідатору за героїчну працю. Тож прийміть наші найщиріші побажання щастя, хорошее здоровье, хорошее, миру і Божого благословення!

Оскільки наближаємось до різдвяних свят, то від усього серця зичу всім присутнім, вашим родинам і близьким щасливих і радісних свят!» — підкреслив Олексій Петров та вручив відзнаки обласної ради.

Так, за мужність і героїзм, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені при ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, активну громадську діяльність Грамотою обласної ради нагороджено: Михайла Ляховичаучасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у 1986-87 годы, члена правління ГО «Союз Чорнобиль України» в Ужгородському районі та Юрія Фущичаголову ГО «Союз Чорнобиль України» в Закарпатській області, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у 1986 год.

Пресслужба облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх