21 червня 2021

Олексій Петров: «Випускники-ліцеїсти – взірець патріотизму для своїх ровесників та гордість для батьків!»

Субота, 29 травня 2021, 15:35

Сьогодні, 29 травня, на центральній площі Мукачева відбулися урочистості, присвячені святу «Останнього дзвоника» та 21-му випуску ліцеїстів Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені героїв Красного поля Закарпатської обласної ради.

Цьогоріч 88 юнаків закінчили навчання у ліцеї та 90 першокурсників переведені на другий курс навчального закладу.

На свято до ліцеїстів завітали: голова обласної ради Олексій Петров, голова Мукачівської РДА, депутат облради Едгар Токар, представники 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, ветерани військової служби, батьки й родичі випускників та ін. Урочистості провів начальник ліцею-інтернату, полковник Юрій Захаров.

Виступаючи перед присутніми, очільник облради Олексій Петров зазначив:

«Шановні офіцери, вчителі, дорогі ліцеїсти! Від імені усього депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто щиро вітаю із закінченням навчального закладу.

Дорогі випускники! Зізнаюся: у мене ностальгія!

Пригадую себе, коли 30 років тому, я був серед випускників-кадетів Київського суворовського військового училища. Скажу щиро і відверто: ані тоді, ані зараз – я ні на секунду не сумніваюся, що зробив правильний вибір у житті. Правильний вибір, бо я навчився досягати мети, бути наполегливим, сумлінним.

Переконаний, що переважна більшість із вас крокуватимуть до досягнення офіцерської кар’єри, обравши шлях гідного служіння народу України.

Більшість із вас будуть дотримуватися військових традицій, які сьогодні започаткували вже сучасна армія, сучасні Збройні сили України, офіцери якої, наші воїни є взірцем героїзму, патріотизму, відваги і мужності.

Навіть у наші непрості часи – Ви як взірець патріотизму для своїх ровесників та гордість для Батьків! І задля цього від своїх вихователів ви отримали відповідні знання, вишкіл, досвід, навички.

Вас навчали досвідчені педагоги, які дарували вам нові знання, виховували лідерські якості, відповідальність та сумлінність!

Я гордий за юнаків, які нині на цій святковій лінійці.  Такі юні обличчя та водночас такі дорослі випускники-ліцеїсти. Гордий за те, що ви є елітою нашого молодого покоління! І, незалежно який шлях оберете у житті, знаю: Ви завжди будете дотримуватися етики і поведінки, та будете вірними Присязі!

Будьте цілеспрямованими, дисциплінованими, вольовими і наполегливими у досягненні мети!

Наснаги вам, удачі, витримки, любові та мирного неба над головою!»

Наприкінці свого виступу очільник облради виконав приємну місію та вручив відзнаки облради педагогам Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради. Так, за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління, сумлінну працю та з нагоди 21-го випуску ліцеїстів Почесними грамотами нагороджено: вчителя математики Оксану Кирик, старшого викладача з фізичної підготовки Василя Папіша, командира роти – старшого офіцера-вихователя Едуарда Симутенка.

Депутат облради Едгар Токар привітав випускників та побажав їм сміливості та наполегливості впевнено йти до обраної мети. «Саме на ваші знання, гідність й національну свідомість покладає надію наша Батьківщина. Ви – майбутнє України. Будьте завжди вільні, незалежні та впевнені в собі», -побажав випускникам він та вручив грамоти від Закарпатської ОДА кращим викладачам ліцею.

Традиційно випускники виконали свій прощавальний вальс. А першокурсники продемонстрували показові комплекси рукопошного бою. Урочистості завершилися ритуалом передачі Прапору ліцеїстами-випускниками своїм наступникам.

Відтак, на запрошення начальника ліцею голова облради  Олексій Петров разом із Едгаром Токарем відвідали ліцей-інтернат. Поважні гості ознайомилися із роботою цього закладу, оглянули навчальний та спальний корпуси, а також дізналися про хід ремонтних робіт із реконструкції спортивного залу тощо. У ході відвідин із керівником ліцею було обговорено нагальні питання щодо скорішого завершення реконструкції такого необхідного приміщення та його обладнання.

Пресслужба облради