07 грудня 2019

Олена Іщенко: Робочі візити керівництва облради сприяють пришвидшенню робіт із реконструкції спорткомплексу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату

середа, 9 жовтня 2019, 14:22

Сьогодні, 9 жовтня, голова облради Михайло Рівіс і заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Євгенія Кибза чергово завітали в Ужгородську загальноосвітню спеціалізовану школу-інтернат із поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської облради і оглянули хід реконструкції тамтешнього спорткомплексу. Їх зустріли директор школи Олена Іщенко та директор підрядної організації ТОВ “Торговий Дім Універсал Україна” Максим Беднарик, із якими й обговорено більш детально план робіт на об’єкті до кінця цього та на наступний тиждень.

Відтак разом оглянули об‘єкт, який уже невдовзі перетвориться на сучасний і комфортний спорткомплекс. Наразі готується до запуску сучасна котельня, завершується побілка стін. За словами М.Рівіса, однозначно цей спорткомплекс увійде в історію навчального закладу гарною сторінкою, яка розкриватиме спортивний потенціал її учнів із дня у день.

Обговоривши всі деталі завершального етапу реконструкції, М.Рівіс дав доручення займатись активніше і будівельними роботами, і благоустроєм прилеглої території, бо погода продовжує холоднішати.
Наразі роботи на об’єкті тривають.

Виконавчий апарат облради