Оскар Шестак подякував Михайлу Рівісу за налагодження добросусідських міжрегіональних відносин

На адресу голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса надійшов лист від голови Загальних зборів області Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина) Оскара Шестака, у якому він  засвідчує щиру повагу та вдячність за ефективну співпрацю та партнерство  між областями.

«У результаті наших із Вами зустрічей були підтримані численні проєктні ініціативи, отримано фінансування для  їх реалізації завдяки спільним зусиллям наших організацій та установ. За час нашої з вами каденції завдяки конструктивній співпраці Європейське територіальне об’єднання з обмеженою відповідальністю ТИСА вже координує транскордонні проєкти у якості головного партнера.

Ми, залишаючись Вашими партнерами та друзями, високо оцінюємо Вашу віддану, результативну працю задля добробуту жителів Закарпатської області та бажаємо Вам міцного здоров’я й подальших політичних та особистих успіхів», – зазначається у листі.

Пресслужба облради