Освіта і медицина — у фокусі бюджетної комісії Закарпатської облради

У Закарпатській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету під головуванням Івана Чубирка та за участю заступника голови комісії Олександра Ледиди, секретаря Михайла Лаби та членів комісії — Наталії Штефуци, Романа Сарая й Олексія Іванча.

«Сьогодні члени бюджетної комісії прийняли рішення щодо розподілу субвенції з державного бюджету. Зокрема було запропоновано виділити кошти на такі потреби: 5 мільйонів 102 тисячі гривень — Департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг на ремонт дороги Середнє — Анталовці. Крім того — 2 мільйони — на здійснення заходів щодо соціального розвитку окремих територій, закупівлю лінійного прискорювача для проведення онкохворим  променевої терапії та ремонту окремих приміщень КНП «Закарпатський протипухлинний центр». 3 млн 60 тис грн — на покращення житлових умов ветеранів АТО Мукачівської ОТГ.  Крім того, 9 млн 715 тис. грн було розподілено між усіма 64 територіальними громадами області у рамках програми Нова українська школа», — прокоментував засідання голова постійної комісії з питань бюджету Іван Чубирко.

Пресслужба Закарпатської обласної ради