Пам’ятаємо…

Print Friendly, PDF & Email

 
Близько 6 мільйонів цивільних осіб (українців та представників інших етносів) загинули у період з 1941 до 1945 року на українських землях. З них — близько 900.000 євреїв, що проживали в Україні. Всього у часи війни свідомо і планово нацистами було знищено близько 6 мільйонів євреїв!
 
Властивою рисою цього Голокосту є використання расистських теорій та псевдонаукових теорій про неповноцінність чи недорозвиненість певних груп людей, які підлягали знищенню.
 
Сьогодні геноцид по відношенню до українців здійснює росія. Щоправда, Україна змогла вчинити опір агресору з імперськими апетитами та, завдяки мужності українців і підтримці міжнародних партнерів, продовжує відтісняти ворога зі своєї землі.
 
Однак, масові знищення беззбройних українців у Гостомелі, Бучі, Бородянці, у Харківській області, Маріуполі, Херсоні та інших містах — класичний російський геноцид на фоні відчуття безкарності.
 
Пам’ятаймо про це! Демократія, рівність прав усіх етносів та свобода віросповідання — те, заради чого нині воюємо, те, що відрізняє цивілізований світ від світу пітьми і авторитаризму.