14 серпня 2020

Партнери з Височини на ділі сприяють вивченню чеської мови у школах Закарпаття

вівторок, 16 лютого 2016, 13:00

Завдяки  співпраці з краєм Височина Чеської Республіки  у школах Закарпаття зростає інтерес до вивчення  чеської мови.

В нинішньому  навчальному  році   чеську  мову  як  другу  іноземну  вивчають у трьох школах: Ужгородській  ЗОШ І-ІІІ ступенів  №3, Мукачівській ЗО І-ІІІ ступенів № 6 та  Свалявській  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г.Масарика. З наступного навчального року цей процес буде здійснюватися  ще в ряді шкіл краю.

Міністерством  освіти і науки України затверджено  програму вивчення чеської мови на  основі підручників, що видаються в  Чеській Республіці.  У зв’язку з цим чеські партнери допомагають придбати підручники чеської мови для шкіл, в яких здійснюється викладання чеської мови як другої іноземної.

Сьогодні відбулася передача комплекту  підручників чеської мови  для  учнів 5 і 6 класів  Свалявської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г.Масарика.

Прес-служба Закарпатської облради