07 грудня 2021

Педагоги, котрі тримають освітній фронт: у області відзначено переможців конкурсу «Учитель року-2021»

П’ятниця, 12 лютого 2021, 12:27

Голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров взяв участь у  відзначенні кращих педагогів Закарпаття. Подія відбулася у рамках обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021».

• Як на мене, учителі, як і наші захисники на рубежах держави, тримають свій фронт — освітній і духовний, — звернувся до педагогів голова обласної ради — Адже від їх роботи залежать навички, уміння та якості тих людей, які розбудовуватимуть Україну вже завтра. Особливо цінною є їх робота у період пандемії, коли через дистанційне навчання, відсутній повний контакт з учнями.

Разом з керівником Закарпатської обласної державної дміністрації Анаталоієм Полосковим Олексій Петров нагородили 12 переможців у номінаціях „Українська мова та література”, „Математика”, „Трудове навчання” та „Керівник закладу загальної середньої освіти”.

Варто зауважити, що з часу проведення всеукраїнського конкурусу «Учитель Року» Закарпаття отримало аж 7 його переможців. Деякі з них сьогодні перебувають у журі обласного етапу.

Окрім дипломів за відповідні місця, переможці отримали і грошові нагороди. Відповідно 5 мінімальних зарплат 24 150 грн за перше місце, 4 мінімальні зарплати (19 320 грн) за друге і 3 мінімальні зарплати (14 490 грн) — за третє місце.