19 лютого 2020

Переможці визначені: Хто отримав коня на «ЧЕРВЕНОМУ ВИНІ – 2014»

середа, 15 січня 2014, 11:12

Протягом 4-х днів Мукачево фестивалило. «Червено вино» зібрало десятки тисяч туристів. У 19-му фестивалі виноробства,  найбільшому на Західній Україні, взяли участь близько сотні виноробів краю. Наші журналісти теж побували на святі, і дізналися хто з виноробів став кращим та що за це отримав.

Славнозвісний фестиваль «Червене вино» добіг до свого завершення. Про захід можна розповідати чимало, та й, напевно, немає таких, хто б не чув про це свято. Протягом 4-х днів гості заходу мали змогу не тільки посмакувати ароматним вином та смачними стравами, а й насолодитися насиченою концертною програмою від кращих музичних колективів краю.

Кульмінацією  марафону святкувань стало визначення кращих виноробів. За рішенням  дегустаційної комісії та принципового журі третє місце виборов Павло Мишкулинець із с. Бобовище Мукачівського району, який отримав у подарунок ягня. Теля за друге місце цілком залужено дісталося Карлу Шошу із с.Кідьош, Берегівського району. Ну і абсолютним переможцем став багаторазовий призер фестивалю Василь Анталовський із Бобовища. Він отримав  у подарунок породистого коня, до слова,  у день свої іменин.

Пан Василь бере участь у фестивалі майже із початку його заснування, протягом 18-ти років. За цей час здобув чимало нагород. Крім дегустаторів-професіоналів, які оцінюють вино  відповідно до всіх світових стандартів, 2 роки поспіль на конкурсі-фестивалі діє нова номінація: «Краще вино міського голови». Перемогу у ній  здобув славнозвісний переможець багатьох винних фестивалів, винороб Іван Урста, який отримав від Мукачівського міського голови дубову бочку. Фестиваль «Червене вино» завершився. Краще вино визначили, переможців нагородили. Загалом гості та краяни залишилися задоволеними, винороби – теж. Тож можна впевнено стверджувати, що фестиваль вина у Мукачеві, як і щороку, вдався на славу.

m-studio.net.ua