Перше пленарне засідання другої сесії Закарпатської обласної ради розпочало роботу

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 25 лютого, як і повідомлялося раніше, відбувається перше пленарне засідання другої сесії обласної ради VІII скликання.

Участь у засіданні беруть:  народні депутати України – Іванна Климпуш-Цинцадзе та Михайло Лаба, керівники правоохоронних та контролюючих органів, дипломати, а також керівництво обласної державної адміністрації та представники ЗМІ.

У зв’язку з відрядженням голови облради Петрова Олексія Геннадійовича у Київ – на засідання Ради розвитку громад та територій, де розглядатимуться  питання щодо посилення взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування, а також про стан упровадження реформи децентралізації в Україні, повноваження голови облради здійснює Андрій Андрійович Шекета. 

Тож, відкриваючи засідання, Андрій Андрійович переказав від О.Петрова слова вдячності депутатам за участь у засіданні сесії та сподівання на конструктив у прийнятті усіх передбачених сьогодні для розгляду важливих рішень.

Традиційно головуючий закликав усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання пам’ять полеглих Героїв Революції Гідності, Небесної Сотні та загиблих у війні на Сході країни. Також висловив глибокі співчуття закарпатським родинам, рідні яких померли від пандемії.

Відтак наголосив, що «ми працюємо в період дії обмежувальних заходів, дотримуючись усіх епідеміологічних вимог, тому запрошені доповідачі тільки з тих питань, які необхідно додатково узгодити». Висловив медикам і рятувальникам вдячність за щоденну копітку працю з порятунку життя краян.

Привітав колег-іменинників, які святкували дні народження останнім часом, а це – Микола Сличко, Лівія Балог, Іван Матрунич, Мирослав Білецький, Йосип Борто, Олексій Іванчо, Наталія Шетеля, Едгар Токар,  Юрій Покорба, Іван Синетар, Гейза Гулачі.

Ознайомив із новими кадровими призначеннями. Так, депутата облради Білецького Мирослава Золтановича призначено першим заступником голови Закарпатської  ОДА, а заступниками голови – Петрушка Іштвана Шімоновича та Шинкарюка Ігоря Сергійовича. Призначено також начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Колесника Ярослава Васильовича, якого Андрій Шекета закликав до співпраці і взаємодії із депутатами різних рівнів, адже саме вони  тісно працюють з людьми.

Побажав усім міцного здоров’я, успіхів у роботі, Божої благодаті і всіляких гараздів життя!

Пресслужба облради