07 серпня 2020

Перше пленарне засідання сьомої сесії Закарпатської облради відбулося оперативно та по-діловому

четвер, 27 квітня 2017, 17:00

У четвер, 27 квітня, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс провів перше пленарне засідання сьомої сесії облради. Традиційно обранці розпочали з хвилини мовчання за загиблими учасниками АТО та гімну України. Далі головуючий поінформував депутатів про нові кадрові призначення. А це – про обранням головою  Апеляційного суду Закарпатської області Фазикош Ганну Василівну та про призначення на посаду начальника Державної екологічної інспекції у Закарпатській  області Мартина Івана Андрійовича.

Затим Михайло Михайлович озвучив низку робочих оголошень, зокрема про те, що друге пленарне засідання цієї сесії  планується провести 25 травня, а третє – 27 липня. Сформовано графік засідань профільних комісій на травень. Визначені  дати важливих заходів. Серед яких – відзначення 10-річчя співпраці з Краєм Височіна Чеської республіки – 4-6 травня, а також перший презентаційний Форум Європейського об’єднання територіального співробітництва ТИСА (ЄОТС) – 27 травня. Тож, Михайло Михайлович запросив крайових обранців долучитись до заходів. Акцентував увагу колег  ще на одному питанні: добігає кінця  термін подання е-декларацій, то ж закликав не порушувати його.

Також коротко інформував Михайло Рівіс і про виконання плану  облради за І квартал, у час якого проведено 3 пленарні засідання 6 сесії, на яких розглянуто 90 питань щодо життєзабезпечення самоврядних громад області. Йшлося також про основні події у між пленарний період. Насамперед у напрямі розвитку міжнародного та транскордонного співробітництва, зміцнення дружніх партнерських зв’язків, розширення міжнародної торговельно-економічної співпраці. Активно велася робота з формування позитивного міжнародного інвестиційного іміджу та залучення іноземних інвестицій в Закарпатську область. Проведено ряд важливих зустрічей та перемовин щодо розв’язання важливих насущних питань життєдіяльності області. Окремі з них – й були  вирішені на сьогоднішньому засіданні.

У ході формування порядку денного були внесені пропозиції з голосу. Серед таких – заслухати на наступному пленарному засіданні начальника управління захисту економіки Закарпатської області Андрія  Іванків про діяльність гральних закладів краю, що зініціювала у залі громадська організація.

Далі Михайло Рівіс скерував роботу засідання у русло конкретики. Відтак, затверджено порядок денний сьомої сесії та її першого пленарного засідання на основі  рекомендацій президії облради.

По-діловому розглянуто 15 питань порядку денного та ухвалено відповідні рішення. Серед них – про депутатські запити та про внесення змін до діючих програм, у т.ч. й до обласного бюджету, а також надрові та майнові питання.

Рішенням сесії ухвалено низку звернень до Президента України, Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра щодо необхідності збільшення обсягів фінансування на ремонт та експлуатаційне утримання мережі доріг загального користування області, а також  про фінансування завершення будівництва мосту в смт Буштино Тячівського району та збереження існуючих обсягів мовлення крайової радіостанції «Тиса-ФМ».

Прес-служба Закарпатської облради