28 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Перші керівники області відкрили ХVІ Міжнародну туристичну виставку – ярмарок «Тур’євроцентр-Закарпаття 2017»

Пятница, 22 Сентябрь 2017, 11:20

Во время 22-23 вересня на Закарпатті відбуватиметься яскравий туристичний захід – ХVІ Міжнародна туристична виставка – ярмарок «Тур’євроцентр-Закарпаття 2017».

Експозиції, Цветы, мистецькі колективи у барвистих вишиванках, насичені тематичні експозиції, майстер-класи з приготування закарпатських страв і виготовлення виробів народних промислів, дегустація вин, сирної продукції та медпродуктів, розіграш цінних призів і тепла атмосфера – усе, щоб зацікавити туристів відвідати наш унікальний край.

Урочисте відкриття заходу відбулося сьогодні, 22 Сентябрь, в приміщенні Ужгородського культурно-історичного центру «Совине гніздо» з участю голови облради Михайла Рівіса, голови облдержадміністрації Геннадія Москаля, Ужгородського міського голови Богдана Андріїва, які перерізали символічну червону стрічку.

На святі також депутати різних рівнів, дипломаты, Художники, зарубіжні гості та запрошені.

Посадовці щиро вітали учасників виставки – ярмарку, бажали приємного перебування в нашому краї та хороших вражень від нього, нових ділових контактів, партнерів та друзів.

Серед учасників – представники різних туристичних, санаторних, готельних та музейних комплексів, виноградарі, виноделы, пасічники та народні умільці з багатьох областей України, а також з Угорщини, Словакия, Чешская Республика, Румыния. Кращих буде вшановано відзнаками та подарунками .

У ході роботи виставки її учасники матимуть змогу поділитись своїм досвідом, напрацювати контактні дані, обмінятись візитками та навіть підписати план намірів про співпрацю.

Пресс-служба Совета


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх