27 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Перші публічні посадовці одержали свідоцтва про підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції

Среда, 31 Октябрь 2018, 16:17

В среду, 31 Октябрь, в приміщенні юридичного факультету в урочистій обстановці вручили свідоцтва про підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань запобігання корупції.

Відкрив захід декан юридичного факультету УжНУ Ярослав Лазур, нажав на, що у напрямку підвищення кваліфікації держслужбовців, насамперед є необхідним реформування організаційних, інституційних та нормативних основ.

Важливим є оновлення застарілих та набуття зовсім нових знань, умінь, навичок особами, які «стоять на сторожі» прав і свобод людини, які реалізують загальний суспільний інтерес. Мова йде про публічну службу та публічних службовців, — підкреслив декан юрфаку, Добавление: — Саме такими знаннями, які потрібні для успішної професійної діяльності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування у сучасних умовах, діляться працівники Ужгородського національного університету, реалізуючи програму підвищення кваліфікації службовців. Адже нові умови роботи, нові принципи і завдання, що стоять, зумовлюють і якісно нову систему підвищення кваліфікації».

Його слова доповнив перший проректор з науково-педагогічної роботи професор Олександр Сливка, зазначивши що цьогоріч юридичний факультет спільно із факультетом суспільних наук УжНУ стали переможцями тендеру на виконання держзамовлення з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань запобігання корупції. И затем, 64 державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування нещодавно пройшли курс навчання. Он имеет — перші випускники Навчально-наукового центру. Нині також проводиться навчання із підвищення кваліфікації працівників Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області.

Виголосили вітальні промови і керуючий справами виконавчого апарату обради Юрій Гузинець, керівник апарату ОДА Руслана Натуркач, Доктор политических наук, доцент Юрій Остапець.

Нині відбувається докорінна зміна ролі та призначення публічної служби в нашій державі, — підкреслив у своїй промові Юрій Гузинець. — Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування переходить на якісно новий рівень. Публічний службовець, будучи представником держави чи місцевого самоврядування, служить не лише державі, а більш важливим цінностям та інтересам. Такою цінністює кожна людина, її права та інтереси. В соответствии с, саме на забезпечення такого стану і спрямоване реформування, що відбувається у правовій, політичній, управлінській сферах.

К слову, торік на базі юридичного факультету створено Навчально-науковий центр із підвищення кваліфікації публічних службовців. Основні завдання структури – надання освітніх послуг публічним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування і працівникам фірм відповідно до законодавства; забезпечення науково-методичної, Информация, консультаційної допомоги органам державної влади та органам місцевого самоврядування, предприятия.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх