23 вересня 2020

Перший заступник голови облради Йосип Борто провів прийом громадян з особистих питань

Середа, 21 лютого 2018, 16:35

Сьогодні, 21 лютого перший заступник голови облради Йосип Борто провів прийом громадян з особистих питань.

На прийомі побувало більше 20 осіб. Кожного привела в обласну раду своя біда. Хтось скаржився на важкі будні, високі тарифи, хтось на погані дороги, але більшість просили виділити матеріальну допомогу на лікування в рамках Обласної програми «Турбота».

До прикладу, ужгородка Маріанна К. має ракове захворювання грудей. Пройшла хіміо-,гормоно-, імунотерапію. А на оздоровлення гостро бракує коштів. Інша ужгородка Нора Ш. –інвалід ІІ групи по зору з дитинства через побутову травму перенесла операцію з перелому гомілкової кістки. Анастасія Ш.-інвалід ІІІ групи, що проживає також в обласному центрі, просила посприяти у  придбанні слухового апарату для маленького сина Артурчика. Пенсіонерці Тетяна Р. після стенування серця необхідно пройти курс оздоровлення, а грошей вдома нема. Лідія К. – в недалекому минулому інженер-будівельник. Як зазначила заявниця, ніколи не просила, але нинішні реалії змусили зробити цей непростий для неї крок. В офіційній довідці наголошується, що жінка справді потребує лікування щодня з декількох захворювань. Володимир З. має бронхоектатичну хворобу обох легень, то ж  щоб жити –мусить лікуватись. Інвалід ІІІ групи по слуху Ольга П. прооперована у нейрохірургії. Як сказала жінка, разом із чоловіком Іваном П. –інвалідом ІІІ групи взяли кредит на її лікування.

Олену П. із с.Ділок Мукачівського району прооперували в Національному Інституті раку. А Георгій К. із с. Н.Давидково переніс інсульт. Багатодітна мати Оксана К. із с.Пацканьова Ужгородського району перебуває в декретній відпустці і також потребує підтримки. Пенсіонерка Наталі Р. із смт.Середнього, що на Ужгородщині, страждає через кардіосклероз, гіпертонічне захворювання та злоякісне утворення, а лікуватись нема за що..

Йосип Йосипович вислухав уважно всіх заявників і морально щиро підтримав їх у тих труднощах, які вони зараз долають. Багатьом допоміг невідкладно. Та усі звернення взяв на контроль, які будуть розглянуті згідно з чинним законодавством.

Прес-служба облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору