28 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Питер Dobromìl′s′kij: Наше завдання – дбати про безпеку і здоров’я дітей, потому что это наше будущее!

Пятница, 16 Декабрь 2016, 11:50

На другому пленарному засіданні п’ятої сесії облради депутати підтримали запит свого колеги Петра Добромільського щодо необхідності виділення коштів для будівництва у 2017 році септика для внутрішніх вбиралень у Білківській ЗОШ І-ІІІ ст. Иршавский район.

У документі наголошується: з численними проханнями звертається батьківський комітет Білківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та педагогічний колектив щодо сприяння у виділенні коштів на будівництво септика для внутрішніх туалетів. «Оскільки у 2008 році для організації і проведення ЗНО в скорочені терміни були побудовані внутрішкільні туалети і тимчасовий септик (металева бочка) під кутовою стіною школи. За вісім років корозія пошкодила стінки бочки і різні нечистоти витікають на поверхню, просякуючи фундамент, пошкоджуючи несучі стіни, що несе загрозу життю і здоров’ю дітей. В дополнение к этому, поширюється неприємний запах, унеможливлюється повноцінна дезінфекція. Велику настороженість батьків визвало виявлення у школі гепатиту «А».

Наше завдання – дбати про безпеку і здоров’я дітей, потому что это наше будущее , — зазначає депутат.

Крайові обранці направили документи на розгляд облдержадміністрації, яка в місячний термін інформуватиме про результати і депутата облради, і обласну раду.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх