- Закарпатська обласна рада - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Петро Добромільський: Наше завдання – дбати про безпеку і здоров’я дітей, бо це – наше майбутнє!

На другому пленарному засіданні п’ятої сесії облради депутати підтримали запит свого колеги Петра Добромільського щодо необхідності  виділення коштів для будівництва у 2017 році септика для внутрішніх вбиралень у Білківській ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавського району.

У документі наголошується: з численними проханнями звертається   батьківський комітет Білківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та педагогічний колектив щодо сприяння у виділенні коштів на будівництво септика для внутрішніх туалетів. «Оскільки у 2008 році для організації і проведення ЗНО в скорочені терміни були побудовані внутрішкільні туалети і тимчасовий септик (металева бочка) під кутовою стіною школи. За вісім років  корозія пошкодила стінки бочки і різні нечистоти витікають на поверхню, просякуючи фундамент, пошкоджуючи несучі стіни, що несе загрозу життю і здоров’ю дітей. Крім цього, поширюється неприємний запах, унеможливлюється повноцінна дезінфекція. Велику настороженість батьків визвало виявлення у школі гепатиту «А».

– Наше завдання – дбати про безпеку і здоров’я дітей, бо це – наше майбутнє , – зазначає депутат.

Крайові обранці направили документи на розгляд облдержадміністрації, яка в місячний термін інформуватиме  про результати і депутата облради, і  обласну раду.

Прес-служба Закарпатської облради