- Закарпатской областной Совет - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Питер Dobromìl′s′kij: Найцінніше у людини – це її життя і здоров’я, і ми, М/с, повинні дбати про них

Народний обранець Петро Добромільський на першому пленарному засіданні третьої сесії облради озвучив два запити. Один стосувався необхідності виділення з обласного бюджету в 2016 році коштів для реконструкції та встановлення нових енергозберігаючих вікон в амбулаторії загальної практикисімейної медицини в с. Сільце Іршавського району.

Інший запит – щодо необхідності забезпечення ургентної лабораторії акушерсько-гінекологічного корпусу Іршавської районної лікарні (Улица. Комарова) необхідним лабораторним обладнанням (аналізатор, fotoelektrokolorimetr, електронні ваги, засоби вимірювання, мікроскопи).

У Іршавській районній лікарні, — наголосив Петро Петрович, — протягом року лікується близько 18 тисяч жителів району. Відповідно кожному необхідно зробити аналізи перед призначенням лікування У приватній лабораторії це дороге задоволення для людей, що обтяжені іншими витратами на життя. Лікарняна лабораторія, как вы знаете, робить їх безоплатно. Інший аргумент, що не менш важливий, — це цілодобова робота ургентної лабораторії, яка робить забір аналізів і через годинупівтори видає результати. Зараз лаборанти та лікарі працюють на залишках обладнання, яке не оновлювалося багато років. При оновленні обладнання це значно пришвидшить їх роботу та й якість буде кращою, а звідиефективнішим лікування. А найцінніше у людини – це її життя і здоров’я і ми повинні дбати про них.

Обидва запитати були підтримані депутатським корпусом облради та направлені в обласну державну адміністрацію для вирішення.

Прес-служба Закарпатської облради