Петро Грицик: Найкращі інвестиції – це інвестиції у розвиток й виховання молоді та створення належних умов для їх самореалізації

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 28 червня, на території школи І-ІІ ступенів, у с. Зарічево, що на Перечинщині відкрили мультифункціональний спортивний майданчик. Це стало знаковою подією для жителів села, адже тепер молодь дозвілля зможе проводити змістовно та здорово. Годі й чекати кращого сюрпризу до Дня молоді!

На урочисту подію завітали керівники області – голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, заступник голови облради Петро Грицик, керівництво Перечинської ОТГ та ін.

Наголошувалося, що проект реалізовано за рахунок коштів субвенції з державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. Вартість проекту становить майже півтора мільйона гривень. Фінансування відбулося 50х50: з ДФРР профінансовано 745,7 тис грн, із місцевого бюджету – 745,7 тис грн. Майданчик мультифункціональний із штучною травою, тож тут буде можливість займатися такими видами спорту як футбол, баскетбол волейбол та гандбол.

Петро Грицик у вітальному слові наголосив, що сучасний спортмайданчик дозволить молоді активніше займатися спортом та розвиватися у цьому напрямку, а юним спортсменам допоможе зростати професійно. «Спорт загартовує волю, робить людей сильнішими фізично та морально, націлює на перемоги у житті. А здорова і сильна молодь – це запорука успішного майбутнього громади та країни. Доведено, що найкращі інвестиції – це інвестиції у розвиток й виховання молоді та створення належних умов для їх самореалізації», – наголосив Петро Васильович та подарував набір спортивного інвентарю.

Свято вдалося на славу, ошатна школа, відремонтована вулиця, яка веде до неї та усмішки молоді.

Наприкінці дійства діти з радістю влаштували святковий флешмоб.

Пресслужба облради