19 вересня 2021

Петро Грицик: НКРЕКП розглянула План розвитку системи розподілу ПрАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2020 – 2024 роки

Четвер, 24 жовтня 2019, 17:38

Сьогодні, 24 жовтня, в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) відбулося  засідання із питань провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, зміни встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам із виробництва електричної енергії, схвалення проєктів постанов НКРЕКП та ін.

До порядку денного було включено питання про  План розвитку систем розподілу ПрАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2020 – 2024 роки. Доповідач ‒ в.о. генерального директора «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» Олександр Білак.

Дистанційно у роботі засідання онлайн узяв участь виконуючий повноваження голови облради Петро Грицик. У ході обговорення питання, Петро Васильович зазначив, що План розвитку системи розподілу ПрАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2020 – 2024 роки ‒ важливий, вивірений і однозначно сприятиме поліпшенню добробуту краян.

Наголошувалось, що облрада та облдержадміністрація долучились до  підготовки документу, їх представники були членами Комісії з розгляду результатів проведення відкритого обговорення згаданого Плану.

Так, реалізація заходів, передбачених цим Планом, має на меті привести технічний стан електромереж оператора системи розподілу у відповідність до вимог сьогодення та забезпечити якісне й надійне електропостачання споживачам краю. Особливо в селах, де електрифікація проводилася в 70‒80-х роках минулого століття й існуюча мережа не в повній мірі забезпечує нинішню потребу в електроенергії.

На переконання фахівців, реалізація зазначеного  Плану розвитку забезпечить енергетичну привабливість Закарпаття для реалізації інвестиційних проектів, що сприятиме економічному зростанню краю та підвищенню рівня життя людей.

Тож План розвитку системи розподілу ПрАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2020 – 2024 роки» оцінено позитивно, очікується його схвалення НКРЕКП.

Виконавчий апарат облради