Петро Грицик: Працівники філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області виконують завдання фахово і ефективно

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 5 лютого у малому залі обласної ради з нагоди 5-ї річниці прийняття Закону України «Про пробацію» відбулися  урочистості, в яких взяли участь: заступник голови облради Петро Грицик, заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, заступник Ужгородського міського голови Василь Гомонай, керівництво правоохоронних органів, священники, волонтери, депутати та ін.

 Відкрив святкове дійство начальник філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області підполковник внутрішньої служби Віталій Мураль. Він розповів про історію створення служби пробації, питання про яку впроваджувалось в Україні майже 13 років та перебувало у площині обговорень і дискусій. Тож ухвалений Закон, за оцінками міжнародних експертів, відповідає євростандартам. На сьогодні в Україні  функціонує Державна установа «Центр пробації», 24 філії та 560 підрозділів, діяльність яких забезпечує понад 3 400 працівників. У Закарпатті  функціонує філія – як відокремлений  структурний підрозділ і 13 уповноважених органів пробації.  «Пробація – це можливість для осіб, які вчинили правопорушення, змінитися без ізоляції від суспільства, отримати необхідну підтримку на цьому шляху, зберегти сімейні стосунки, роботу та житло», – наголосив  В.Мураль та розказав про переваги пробації, подякував за підтримку обласній та місцевим владам, депутатам, правоохоронцям, волонтерам  та ін.

У своїй промові Петро Грицик привітав працівників філії від імені голови обласної ради Михайла Рівіса, усього депутатського корпусу облради та від себе особисто з нагоди 5-ої річниці прийняття  важливого Закону, що означив широке коло дій і заходів, спрямованих на забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних правопорушень,  контроля і надання конструктивної, планомірної допомоги краянам, які  опинилися на цій дорозі. «Персонал філії взяв на свої тендітні плечі, оскільки більшість серед вас – жінки, нелегкі тягарі, пов’язані із роботою щодо спецконтингенту, яка забирає чимало фізичних, моральних і душевних сил.  І хоч служба ваша молода – усього 5 років, але ви показали ефективну, злагоджену роботу, високий професіоналізм та щире бажання допомагати тим краянам, які оступилися, а таких, на жаль, тисячі. Вам дякують цілі родини за допомогу і дякуємо ми»,- наголосив Петро Васильович та додав, що влада краю й надалі підтримуватиме службу пробації з тим, аби жителі нашого краю, які  стали на хибний шлях, більше туди не поверталися ніколи, а  суспільство жило в мирі і спокою.

На завершення виступу П.Грицик побажав усім присутнім міцного здоров’я, родинного щастя, хороших умов праці і гідних зарплат, «щоб наступного року ви святкували своє справжнє професійне свято, бо ви – того варті!».  Відтак окремим із них вручив відзнаки облради.

Так, за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди 5-ї річниці прийняття Закону України «Про пробацію» Подяку обласної ради оголошено: Биковій Світлані Дмитрівні – провідному інспекторові Свалявського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області; Бортняк Ларисі  Св’ятославівні – фахівцеві (з питань соціальної  роботи із суб’єктами  пробації) Міжгірського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області.

Виконавчий апарат облради