17 вересня 2019

Петро Грицик провів прийом громадян

середа, 11 вересня 2019, 13:32

Організація роботи з розгляду звернень та особистого прийому громадян є одним із важливих напрямків діяльності обласної ради, що спрямований на захист конституційних прав і свобод жителів краю.

Сьогодні, 11 вересня, відповідно до затвердженого графіку, прийом громадян із особистих питань провів заступник голови облради Петро Грицик.

Зі своїми проблемами звернулися жителі Великоберезнянського, Перечинського, Мукачівського, Іршавського та Ужгородського району і м.Ужгород. Зокрема, з проханням допомогти дровами для опалення житлового будинку в зимовий період, переймались реформуванням закладів охорони здоров’я на місцях та просили матеріальну допомогу на лікування.

На всі звернення П.Грицик надав вичерпні відповіді та взяв на особистий контроль їх вирішення.

Виконавчий апарат облради