15 жовтня 2019

Петро Грицик провів прийом громадян із особистих питань

середа, 10 липня 2019, 12:31

Сьогодні, 10 липня цього року, заступник голови обласної ради Петро Грицик провів прийом громадян із особистих питань.

Звернулися до Петра Васильовича жителі обласного центру, Ужгородського, Великоберезнянського та Мукачівського районів. У більшості це ‒ інваліди, одинокі, багатодітні. Одні скаржились на непросте життя через ріст цін на продукти харчування, інші ‒ порушували питання земельних спорів і родинної спадщини, хтось вів мову про своє наболіле. Зокрема, про недуги, лікування з яких тривале й дороге. Тож просили виділити матеріальну допомогу на оздоровлення.

Заступник голови облради роз’яснив права заявникам у родинних спорах, з окремих питань скерував клопотання у відповідні інстанції для розгляду, з багатьох ‒ вжив невідкладних заходів.

Виконавчий апарат облради